Gizlilik ve Güvenlik

WhatsApp: 0536 956 9377

bitki ara sepet

Gizlilik Sözleşmesi


Nar flowers ‘in (asnar çiçekçilik ticaret limited şirketi) gizlilik politikası aşağıda belirtilmiştir, narflowers.com.tr’u ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.


Sitemizde yer alan her türlü bilgi, içerik, ürün ve müşteri yorumları veya üyeler tarafından siteye eklenmiş olan içerikler de dahil, düzenlenmesi ve kısmen/tamamen kullanımı konusunda (bir sözleşme ile üçüncü şahıslara ait olanlar hariç) tüm fikri-sınai haklar ve mülkiyet hakları www.narflowers.com.tr’a aittir.


Müşteri tarafından sitede yayınlanmasına izin verilen tüm yazı, resim, video gibi içerikler sadece bilgilendirme amaçlıdır.
Narflowers.com.tr nin  üyelik sırasında veya daha sonraki süreçlerde sizden bazı kişisel bilgiler talep edebilir, bu bilgilerin diğer üyelerin göremeyeceği ve ulaşamayacağı şekilde korunması ve güvenle saklanması için Bloomandfresh.com tüm önlemleri almaktadır, bilgi alınan tüm sayfalar SSL güvenlik sertifikası ile korunmaktadır.


Tüm online kredi kartı işlemleri ve onayları tarafımızdan bağımsız olarak ilgili Banka ve benzeri Kart Kuruluşları‘nca online olarak gerçekleştirilmektedir, www.narflowers.com.tr ilgili güvenlik standartlarına her daim uyum sağlamaktadır.
Kayıtlı bilgiler yasal düzenlemelerin öngördüğü sorumluluklar çerçevesinde ilgili kuruluşlara açıklanabilir. Ayrıca üyelikleri ve/veya alışverişleri sırasında vermiş oldukları iletişim bilgileri (telefon, adres, e-mail vs) ve diğer kişisel bilgiler Sitemize üyelik işlemlerinizin yapılması, güncellenmesi, muhtelif ürün/hizmetlerin www.narflowers.com.tr ve iş ortakları ve tedarikçileri tarafından verilebilmesi/satımı, ürün/hizmet ücret-masrafı tahsilatları ve çeşitli tanıtım, reklam, promosyon, iletişim, satış ve çeşitli uygulamalar için süresiz olarak kayda alınabilir, www.narflowers.com.tr ve belirtilen kuruluşlar nezdinde saklanabilir, işlenebilir, gerekli görülen hal-yer ve zamanda paylaşılabilir ve kullanılabilir. İade durumunda müşterinin ürünler için fatura ibraz etmesi zorunludur.


Sipariş ön bilgilendirme formu ve mesafeli satış sözleşmesi www.narflowers.com.tr’dan yapılacak her alışveriş sırasında görülebilecek ve geçerli olacaktır.


www.narflowers.com.tr belirli dönemlerde müşteri izinleri alınmış ve segmente edilmiş hedef kitlelerine eposta ve diğer yöntemler ile pazarlama ve bilgi mesajları gönderebilir, bu mesajları almak istemiyorsanız email içerisindeki üyelikten ayrıl linkine tıklayarak eposta listesinden çıkabilirsiniz.


Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.


Ünvan: Asnar çiçekçilik ticaret limited şirketi
Adres: İstinye mahallesi Sarıyer caddesi no:13 istinye/Sarıyer 
Telefon: +908503400060
E-Posta: info@narflowers.com.tr