Matila sepette 8 dallı ateş rengi turuncu orkide tasarımı

WhatsApp: 0536 956 9377

bitki ara sepet

Matila sepette 8 dallı ateş rengi turuncu orkide tasarımı

Ürün Detayları

Matila sepette 8 dallı ateş rengi turuncu orkide tasarımı,sepet içerisine 4 adet 2 dallı ateş rengi turuncu  A1 kalite orkide ile toplamda 8 dal oluşturucak şekilde şık ve sade bir şekilde tasarlanmıştır.Büyük ve gösterişli ve bir o kadar da zarif göz dolduran bir üründür.saksı çiçeğidir.ürün boyu :80 cm en:34 cm

orkide bakımı :Orkide nemi çok seven bir bitki türüdür. Özellikle yaz aylarında yapraklarına günde bir kez püskürtme su uygulaman hoşuna gider. Yeterince nem olmazsa çiçek kendini korumaya alarak çiçek açmaktan vazgeçebilir. Haftada bir gün banyo içinde bekletmek nem kaybını dengelemek açısından orkidene çok iyi gelecektir.Havalandırma, orkide için olmazsa olmazdır. Orkideler aşırı sıcak, kuru ve havasız ortamları hiç sevmezler. Kış aylarında bile havadar mekan isterler ancak onu hava cereyanından koruman gerekir.

  1. Kireç içermeyen bir su kullanmalısınız. Kireç, birçok bitkide olduğu gibi orkidenin de sevmediklerinin başında gelir. Suyu birkaç saat önceden kovada bekletmek işe yarayabilir.

  2. Sulama ve püskürtme işlemlerini daima sabahları yapmalısınız. Akşam sulamalarında bitki kurumaya fırsat bulamaz ve hastalanabilir.


En Son Gezilenler